Dom na Styrskiej 2018-09-18T14:10:59+00:00

DOM NA STYRSKIEJ to kolejny nowy projekt realizowany na Pradze Południe- Gocławku. DOM NA SYRSKIEJ to propozycja dla wszystkich wielbicieli kameralnej zabudowy. DOM NA STYRSKIEJ został zaprojektowany w ze szczególną dbałością o komfort przyszłych właścicieli. Jest to mały, przyjazny mieszkańcom  budynek, w którym znajduje się jedynie 12 mieszkań.  DOM NA STYRSKIEJ to propozycja dla osób,  które cenią sobie spokój, kameralność i zielone otoczenie. Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie inwestycji APARTAMENY ZAPŁCZANA oraz LIWIECKA 20- których ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Inwestycja DOM NA STYRSKIEJ to propozycja osób, które w otoczeniu niskiej przyjaznej zabudowy i soczystej zieleni szukają odpoczynku we własnych „4 ścianach” z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum Stolicy.

DOM NA STYRSKIEJ  to elegancki, kameralny budynek, w którym zaprojektowanych zostało jedynie 12 mieszkań. Dom posiada 3 pietra oraz kondygnację podziemną. Dla przyszłych mieszkańców oferujemy także garaże w budynku i komórki lokatorskie.
W budynku znajduje się winda. Na piętrze zlokalizowane są tylko 2-3 mieszkania.
W dbałości o optymalne wykorzystanie przestrzeni każde z mieszkań charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo przemyślany układem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych. W projekcie DOM NA STYRSKIEJ oferujemy mieszkania o metrażach 35m2-97m2.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja- świetnie skomunikowana z centrum miasta. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni i szybkim połączeniom z Centrum miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem.

W sąsiedztwie spacerować można w Parku im. Leśnika, gdzie mieszkańcy będą mogli aktywie wypoczywać dzięki przestrzeniom dla dzieci oraz plenerowej siłowni.
W zasięgu ręki mieszkańców znajduje się w CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA, CASTORAMA, LEROY MERLIN, pizzerie, place zabaw, przedszkola.

Inwestycja DOM NA STYRSKIEJ znajduje się na Gocławku przy ulicy Styrskiej- 7 km od centrum miasta.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie i ponad 20 letnią obecność na rynku mieszkaniowym w Stolicy stosujemy jedynie uznane technologie. W dbałości o jakoś wykonania sięgamy po najwyższej jakości materiały,współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i zaufanymi dostawcami. Zapewniamy bezpieczeństwo finansowania (środki własne) oraz ochronę środków Klienta w postaci rachunku powierniczego.

 1-pokojowe  2-pokojowe  3-pokojowe  4-pokojowe  5-pokojowe  zajęte
Skontaktuj się
z nami
Zadzwoń i umów się na spotkanie
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 18:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
Każdy dzień po umówieniu się telefonicznym
TRANSLATE