Kawcza 32 2018-09-05T12:03:24+00:00
KAWCZA 32 to nowy, kameralny projekt realizowany przez TYNKBUD1 w doskonale skomunikowanej części Pragi Południe. Inwestycja znajduje się na rogu ulicy Kawczej i Łukowskiej. W jej skład wchodzi zaledwie 29 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 29 do 96 m2. Cechuje je funkcjonalność i dobre doświetlenie. Na parterze znajdują się dwa lokale usługowe i lokal mieszkalny z ogródkiem. Wyższe piętra zagospodarowane są wyłącznie przez lokale mieszkalne. W budynku istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, a także komórek lokatorskich. W celu poznania szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży TYNKBUD1.
Budynek usytuowany jest u zbiegu ulic Kawczej i Łukowskiej. Okolica cechuje się dobrą komunikacją z Centrum miasta, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, a w dalszej linie tramwajowe. Mieszkańcy będą mieli dobry dostęp do terenów rekreacji, przedszkoli i  szkół. W okolicy znajduje się Park im. Leśnika gdzie można aktywie spędzać czas. W bliskim sąsiedztwie są także liczne kawiarnie, restauracje, sklepy czy kluby fitness. Nieopodal znajduje się także CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA.
Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania. Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji. Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.
 1-pokojowe  2-pokojowe  3-pokojowe  4-pokojowe  5-pokojowe  zajęte
Skontaktuj się
z nami
Zadzwoń i umów się na spotkanie
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 18:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
Każdy dzień po umówieniu się telefonicznym
TRANSLATE