O nas 2018-03-07T12:18:36+00:00
Loading...

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD1” Spółka z o.o. jest firmą budowlaną powstałą ponad 25 lata temu z pasji Właścicieli i pracowników firmy do nowoczesnego i solidnego budowania. TYNKBUD1 założono w 1993 roku, a od roku 2007 spółka rozpoczęła działalność deweloperską, która jest do dziś z sukcesem kontynuowana. Firma działa na terenie aglomeracji warszawskiej. Specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych. Wybudowała dotychczas ponad 4000 lokali mieszkalnych i usługowych wraz z przynależną infrastrukturą.

Co warte podkreślenia, zakres prowadzonych przez TYNKBUD1 robót budowlanych dla swojej działalności deweloperskiej i w formule generalnego wykonawstwa, obejmuje pełny cykl realizacyjny. To znaczy od chwili przejęcia terenu do momentu przekazania inwestorowi kluczy do gotowego obiektu. TYNKBUD1 realizuje inwestycje w oparciu o własne finansowanie co sprawia, że jesteśmy firmą stabilną finansowo, gwarantującą pewność inwestycji i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Wysoki poziom usług TYNKBUD1 potwierdzają przyznany i odnawiany od 2002 r. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. TYNKBUD1 jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej rzetelne firmy deweloperskie oraz przestrzegającej Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

PN-EN ISO 9001:2009
Loading...

UKOŃCZONE INWESTYCJE DEWELOPERSKIE

Skontaktuj się
z nami
Zadzwoń i umów się na spotkanie
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 16:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
Każdy dzień po umówieniu się telefonicznym

TYNKBUD 1 – ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD1” Spółka z o.o. jest firmą budowlaną powstałą ponad 25 lat temu z pasji Właścicieli i pracowników firmy do nowoczesnego i solidnego budowania. TYNKBUD1 to Twój bezpieczny deweloper. Przedsiębiorstwo założono w 1993 roku, a od roku 2007 spółka rozpoczęła działalność deweloperską, która jest do dziś z sukcesem kontynuowana. Firma działa na terenie aglomeracji warszawskiej, specjalizując się w budowie nowych apartamentów i mieszkań w dzielnicach Warszawy Mokotów, Służew, Bemowo
Wola oraz Praga Południe. Spółka wybudowała dotychczas ponad 4000 lokali na terenie Warszawy i okolic wraz z przynależną infrastrukturą.

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
PRZEKAZANYCH MIESZKAŃ
0
ZAKOŃCZONYCH INWESTYCJI
TRANSLATE