Roztocka 2018-09-18T14:14:49+00:00
KAMERALNA I NIEPOWTARZALNA
ROZTOCKA to piąta inwestycja firmy TYNKBUD1 usytuowana na Pradze Południe.
Ten niewielki, zawierający zaledwie dwadzieścia mieszkań projekt wyróżnia prostota i nowoczesność. Budynek posiada garaż podziemny, w którym dla wygody mieszkańców zlokalizowane są również komórki lokatorskie. Aby stworzyć mieszkańcom przyjazny, kameralny klimat, na każdej kondygnacji znajdują się jedynie cztery mieszkania.

Budynek położony jest w ciekawej, w pełni ukształtowanej infrastrukturze miejskiej – bliskość przedszkoli, szkół, sklepów i parków jest jego dużym atutem.

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ
Inwestycję tę szczególnie polecamy młodym, dynamicznym osobom oraz rozwojowym rodzinom. Układ mieszkań i komunikacja sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla inwestorów, szukających mieszkań pod wynajem.  ROZTOCKA to propozycja kierowana  do tych,  którzy cenią sobie komfort mieszkania w kameralnym domu i doskonale skomunikowanej lokalizacji.
Szybka komunikacja z centrum miasta możliwa jest zarówno tramwajami jaki licznymi autobusami a bliskość centrów handlowych KING CROSS PRAGA I PROMENADA zaoszczędzi czas przeznaczany na zakupy.
Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogródki,  zaś te na wyższych kondygnacjach balkony lub przeszklone loggie.
W ofercie znajdują się mieszkania zarówno z wydzieloną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym.

ROZTOCKA – to kolejny kameralny budynek znajdujący się w świetnie skomunikowanej części Pragi Południe. Liczne linie autobusowe i tramwajowe ułatwią komunikację, zapewniając wygodne połączenie z każdą częścią miasta oraz sprawny przejazd do Śródmieścia. Jest to dom, którego mieszkańcy mają wszystko na wyciągnięcie ręki- zieleń, place zabaw, centra handlowe. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z położonego nieopodal placu zabaw z prawdziwą sygnalizacją świetlną. W niewielkiej odległości znajduje się Park Leśnika, centrum handlowe KING CROSS oraz PROMENADA a także LM i Castorama. Praga Południe to dzielnica,  która dynamicznie się rozwija. Wciąż pojawiają się tu modne kawiarnie i intensywnie rozwija się część usługowa.

Jest to miejsce dla Ciebie jeśli cenisz sobie dobrą komunikację, dostęp do sklepów, usług, przedszkoli i szkół – Mieszkaj wygodnie na Roztockiej!

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania. Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji. Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

 1-pokojowe  2-pokojowe  3-pokojowe  4-pokojowe  5-pokojowe  zajęte
Skontaktuj się
z nami
Zadzwoń i umów się na spotkanie
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 18:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
Każdy dzień po umówieniu się telefonicznym
TRANSLATE