O firmie

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD1” Spółka z o.o. jest firmą budowlaną powstałą ponad 25 lata temu z pasji Właścicieli i pracowników firmy do nowoczesnego i solidnego budowania. TYNKBUD1 założono w 1993 roku, a od roku 2007 spółka rozpoczęła działalność deweloperską, która jest do dziś z sukcesem kontynuowana. Firma działa na terenie aglomeracji warszawskiej. Specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych. Wybudowała dotychczas ponad 4000 lokali mieszkalnych i usługowych wraz z przynależną infrastrukturą.

Co warte podkreślenia, zakres prowadzonych przez TYNKBUD1 robót budowlanych dla swojej działalności deweloperskiej i w formule generalnego wykonawstwa, obejmuje pełny cykl realizacyjny. To znaczy od chwili przejęcia terenu do momentu przekazania inwestorowi kluczy do gotowego obiektu. TYNKBUD1 realizuje inwestycje w oparciu o własne finansowanie co sprawia, że jesteśmy firmą stabilną finansowo, gwarantującą pewność inwestycji i bezpieczeństwo naszych Klientów.

TYNKBUD1 jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej rzetelne firmy deweloperskie oraz przestrzegającej Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

CERTYFIKATY I NAGRODY

MAPA ZREALIZOWANCYH INWESTYCJI